CONVOTHERM Piece konwekcyjno - parowe
   
     
 
 
 
Ci którzy kiedykolwiek pracowali z piecem konwekcyjno - parowym Convotherm wiedzą, jak  jego innowacyjne rozwiązania pomagają lepiej przygotowywać posiłki.
"Your meal. Our mission" to filozofia zrodzona z pasji i poświęcenia, by zapewnić najlepsze piece konwekcyjno - parowe i spełnić wszelki potrzeby i oczekiwania Klientów.  Convotherm 4 wprowadza styl do profesjonalnej kuchni zbiorowej. Najnowocześniejsza technologia, prosta obsługa i higieniczny, przyjazny dla użytkownika design widoczne są już na pierwszy rzut oka. Wszystkie urządzenia mają te same, logiczne i intuicyjne elementy obsługi. To ogromna zaleta w atmosferze charakterystycznej dla pracy w gastronomii. Skalowany design można zastosować w całej serii pieców konwekcyjno - parowych w siedmiu rozmiarach, każdorazowo z czterema podstawowymi wersjami w ramach dwóch wzoró panelu.W ten sposób powstaje połączenie funkcjonalnej elastyczności i nowoczesnego wspólnego designu, co jest rewolucynym rozwiązaniem w tym segmencie produktów.

Za piecami konwekcyjno - parowymi Convotherm kryje się zawsze pasja: do doskonałości, do kreatywności i do partnerstwa w realizacji celu wyznaczonego przez Klientów.
 
CONVOTHERM 4 CONVOTHERM Mini CONVOTHERM Akcesoria
 
PREZENTACJA VIDEO