Merrychef eikon Piece konwekcyjno - mikrofalowe
   
   
   eikon e2 eikon e4 eikon e3 eikon e5
Seria kuchenek Merrychef eikon™ została stworzona z myślą o przygotowywaniu potraw w jakości restauracyjnej w czasie typowym dla "fast food". Menu w urządzeniach wykorzystuje wyjątkowo proste w obsłudze ikonki, co daje nam gwarancję, że każda potrawa będzie posiadała tę samą wysoką jakość, niezależnie od tego kto ją przyrządza.


Urządzenie które spełnia wszystkie oczekiwania.
Urządzenia serii eikon™ charakteryzują się wyjątkowo krótkim czaem gotowania oraz niespotykaną efektywnością energetyczną. Idealne rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb.


Szybkie gotowanie: do 15 razy szybsze, ekspresowe przygotowanie chrupiących i gotowych potraw.
   eikon™ e2 : włoskie panini, kawałki pizzy, zapiekanki. W restauracjach szybkiej obsługi lub małychpunktach gastronomicznych.
eikon™ e4: pizza, podpłomyki lub skrzydełka z kurczaka. W pubach, restauracjach, barach przekąskowych oraz na stacjach benzynowych.

Przyspieszone gotowanie: do 5 razy szybciej
eikon™ e3: smaczne dania gotowe lub przekąski w sklepach, piekarniach, małych restauracjach lub małych punktach gastronomicznych.
eikon™ e5: od wysokiej jakości steków i pasztecików, po ziemniaki w mundurkach i dania rybne. W większych restauracjach i barach przekąskowych, pubach, hotelach, stołówkach, częściach gastronomicznych w centrach handlowo-usługowych lub dla firm cateringowych.