HEKO 1800 moduły kuchenne centralne
 
   
Wysokowydajne urządzenia kuchenne HEKO  są wynikiem 30 lat badań i ekspertyz, które doprowadziły do powstania unikalnego produktu dla profesjonalnej gastronomii. Materiały użyte w produkcji zostały starannie dobrane oraz zastosowano najbardziej zaawansowane technologie elektroniczne, które są stosowane w celu skutecznego zaspakajania stale rosnących wymagań w branży gastronomicznej.

Jednak największą zaletą urządzeń kuchennych HEKO jest nie tylko jakość zastosowanej technologii, ale także zarządzanie energią potrzebną do uruchomienia urządzeń. Wydajny system komputerowy zarządza wszystkimi urządzeniami kuchennymi, określając ich parametry zużycia energi i jednocześnie stale je obnizając. Inny ważny aspekt dotyczy higieny. W rzeczywistości powierzchnie zewnętrzne są prawie całkowicie wolne od występów i narożników aby można je było czyścić łatwiej i szybciej. Szczególną uwagę zwrócono na wewnętrzną strukturę wbudowanego urządzenia kuchennego, która została wykonana w całości ze stali nierdzewnej ASI 304. Wszystkie przedziały elektryczno-hydrauliczne a także do przechowywania naczyń zostały rozsądnie umieszczone wewnątrz konstrukcji mając na uwadze aspekt higieniczny.

Wszystki urządzenia kuchenne HEKO są w stanie spełnić wszystkie wymagania naszych klientów ponieważ są w pełni konfigurowalne dzięki technicznemu i handlowemu wsparciu firmy. Na tej stronie przedstawiono dwa przykłady urządzeń z serii 1800 instalowanych centralnie.
   
HEKO 1800 SIRIA HEKO 1800 VEGA