VELOX BFF 1260 E/V Kabinowa Zmywarka Przemysłowa
     
     
WIELOFUNKCYJNA ZMYWARKA KABINOWA Z OBROTOWYMI RAMIONAMI

Pierwszy system mycia za pomocą jednego urządzenia, który rozwiązuje wszystkie problemy związane z myciem, od lablatoryjnych po duże zastosowania przemysłowe.

System mycia został zaprojektowany do mycia wózków, ciężkich akcesoriów kuchennych (gary, patelnie, pojemniki GN), pudeł, skrzyń, palet, form i różnego rodzaju oprzyrządowania produkcyjnego.


Model BF-F 1260 podobnie jak wszystkie modele serii BF, został zaprojektowany do mycia wielogabarytowych części, lub dzięki specjalnym wózkom, do durzej ilości narzędzi produkcyjnych - jednocześnie. Dzięki obrotowym ramionom myjącym umiejscowionym na bocznych ścianach w komorze myjącej, uzyskuje się efektywne mycie powierzchni na wszytskich rodzajach materiałów.
Zgodnie z nowymi standardami model BFF 1260 w szczytowo, pionowo zamontowaną pompę ze stali nierdzewnej aby nie osadzała się na niej brudna woda po opróżnieniu i spłukaniu komory mycia. Konstrukcja w całości ze stali nierdzewnej AISI 304 z podwójną ścianą i izolacją komory mycia w celu oszczędności energii i redukcji hałasu. System kontroli czasu mycia i płukania. Specjalna konstrukcja wyposażona w szafkę z drzwiami wachadłowymi, gdzie umieszczono pompę dozującą detergent myjący i środek dezynfekujący. Model ten z przeznaczeniem dla masarni, może być wyposażony w system automatycznej dezynfekcji oraz zestaw do kontroli szczytowych temperatur.
     
     
PRZYKŁADY ZAŁADUNKU
 
 
 
VELOX BFF 1260 WYMIARY